Čís. položky 568

Georg Baselitz *

(born in Deutschbaselitz, Saxony in 1938)
Head, monogrammed, dated G. B. 4. IX 86, pencil on paper, 63 x 48 cm, framed

We are grateful to Mr. Detlev Gretenkort of the Archiv Georg Baselitz, for his kind assistance with cataloguing this work.

The work is registered under the archive no. GBZ 2196.

Provenance:

Galerie Michael Werner, Cologne
Galerie Fred Jahn, Munich - there acquired by the present owner
Private Collection, Germany

01.06.2017 - 18:00

Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 15.000,-

Georg Baselitz *

Provenance:

Private Collection, Germany

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Současné umění II
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 01.06.2017 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.05. - 01.06.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.