Anton Lehmden *
(Nitra/Slowakei 1929 geb.) "Vögel über Fisch", Signaturstempel, sowie in der Platte signiert, datiert Anton Lehmden 1972, Editionsstempel EURO ART, Radierung, Stockgrösse 40 x 29,5 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.05.2017 - 16:03
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Anton Lehmden *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.05.2017 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.04. - 08.05.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-