AltschliffdiamantBrillantohrsteckclips zus. ca. 1,50 ct
Gold 585, je eine Kulturperle,6,2 gøG6
08.05.2017 - 16:06
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Den matek lesklý - Gioielli e orologi |
Datum: | 08.05.2017 - 16:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.05. - 08.05.2017 |