Kord, Francie (?), konec 18. stol.
čepel přímá, tříostrá, v horní části zdobena rytými ornamenty, vojenskými trofejemi a motivem slunce, zbytky zlacení, rukojeť obložena železným drátkem, souprava mosazná – hlavice rukojeti v podobě vojenské přilby, jednoduchý prutový koš, srdcovitý záštitný list, délka 99 cm (Do)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |