Meč dvouruční, střední Evropa, druhá polovina 16. stol.
čepel přímá, se středovým hrotem, na čepeli neidentifikovaná značka, drobná poškození, železná hlavice rukojeti zdobena ornamenty, mírně skloněná záštita s volutami a záštitnými kroužky, rukojeť a rikaso až k záchytným hákům potaženo kůží (drobná poškození), délka 174 cm (Do) Zbraň byla vystavena na pražské výstavě Rožmberkové v roce 2011
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |