Sekretář v empírovém stylu
dřevo, mahagonová dýha, po stranách sloupky s řezanými hlavicemi, ve spodní části dvě zásuvky, nad ní zásuvka a výklopná deska, uvnitř uprostřed intarzovaná skřínka, po stranách zásuvky, v horní části sekretáře zásuvka, severní Německo, 19. století, 158 x 101 x 56 cm, restaurovaný a lehce doplněný stav (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Sekretář v empírovém stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |