Empírové toaletní zrcadlo
dřevo ořechové, výklopné obdélné zrcadlo mezi dvěma kanelovanými sloupy, Lombardie, poč. 19. století, výška 190 cm, lehce poškozená zlacená lišta, lehce otřeno (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Empírové toaletní zrcadlo
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |