Šperkovnice v Boulle stylu
dřevo, černě mořené, hranolový tvar s vydutým víkem, ve spodní části mosazný reliéf, na bocích a víku vsazené intarzie z mosazi a slonoviny provedené Boulle technikou, Francie, 3. třetina 19. století, 14,5 x 24,5 x 12 cm, lehce poškozená intarzie na víku (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Šperkovnice v Boulle stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |