Dekorativní loď - stolní ozdoba
obecný kov, stříbřený, oválná základna, loď ve tvaru plachetnice, na kartuši nápis 1907 Merczy, střední Evropa, poč. 20. století, výška 42 cm, délka 53 cm, v minulosti restaurováno (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 17.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |