Empírové stolní hodiny
bronz zlacený, čtyři nožky ve tvaru lvích tlap, dřevěná, černě lakované deska, válcová schránka se strojem nesena zadní deskou se zrcátkem a dvěma bronzovými nožkami s beraními hlavami, na vrchu astroláb, stroj kotvový, s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím na dva zvonky a datumářem, ciferník smaltovaný, sign. Jacob Mayssenberger in Brünn, výška 29 cm, kolem 1810, stroj v chodu po odborném vyčištění, ciferník lehce poškozen, na spodní desce chybí dvě drobné ozdoby (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Empírové stolní hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |