Velký pohár s víkem
sklo čiré, medová lazura, jemně zlacená, dvanáctiboká základna, fazetovaný dřík a konická kupa, na kupě obdélný medailon s transparentní malbou ve stylu A. Kothgassera, motiv Amora v krajině, víko fazetované, zlacené, Čechy, konec 19. století, výška 54 cm (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Velký pohár s víkem
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |