Váza v orientálním stylu
sklo zelené mléčné, balustrový, zploštělý tvar, na plášti malba zlatem a pestrými emaily, motivy zlacených pásků s pestře malovanými květy, Čechy, 4. čtvrtina 19. století, výška 35,5 cm (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Váza v orientálním stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |