Vitráž ve tvaru trojlistu
sklo vsazené do olověné montáže, domalované švarclotem, Čechy, pravděpodobně 19. století, 40 x 42 cm, poškozeno (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Vitráž ve tvaru trojlistu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |