Potulný houslista
pestrá malba na porcelánu, Čechy nebo Německo, 4. čtvrtina 19. století, 21 x 11 cm, na krycím kartonu přípis "Zapf pinxit", zlacený dekorativní rám, rám restaurovaný (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Potulný houslista
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |