Miska ve stříbrné montáži
porcelán, osmiboký tvar, spodní i horní hrana zdobeny stříbrnou montáží, na plášti malba orientálců ve stylu kakiemon, Francie Samson, červení malovaná značka Samson a Chantily, poč. 20. století, výška 9 cm, průměr 14 cm (Zí)
Atest puncovního úřadu
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Miska ve stříbrné montáži
Atest puncovního úřadu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |