Alegorie zimy
porcelán, pestře malovaný, návrh F. E. Meyer, kolem 1760, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu 2731, zhotoveno v 2. pol. 19. století, výška 23 cm, nepatrně restaurováno - prsty na ruce (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Alegorie zimy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |