Vulkán - Alegorie Války
porcelán, pestře malovaný, na oválném skalisku sedí Vulkán s kladivem, na levé straně jeden anděl ková, druhý drží kladivo a majzlík, třetí drží štít, na pravé straně anděl láduje dělo, návrh M. V. Acier, 1772, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu D 80, zhotoveno na poč. 20. století, výška 22,5 cm, lehce restaurováno - majzlík, kleště a ládování děla (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Vulkán - Alegorie Války
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |