Čís. položky 421

Vulkán - Alegorie Války

porcelán, pestře malovaný, na oválném skalisku sedí Vulkán s kladivem, na levé straně jeden anděl ková, druhý drží kladivo a majzlík, třetí drží štít, na pravé straně anděl láduje dělo, návrh M. V. Acier, 1772, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu D 80, zhotoveno na poč. 20. století, výška 22,5 cm, lehce restaurováno - majzlík, kleště a ládování děla (Zí)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Vulkán - Alegorie Války

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017