Kybelé - Alegorie Země
porcelán, pestře malovaný, oválná základna, na skalisku sedící lev, na něm Kybelé - ženská bohyně s rohem hojnosti, korunkou a klíčem, kolem ní čtyři putti, návrh M. V. Acier a J. J. Schönheit, konec 18. století, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, model D 83, zhotoveno kolem 1900, výška 22, 5 cm, lehce poškozeno - chybí klíč, pár lístků a nožík v ruce (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Kybelé - Alegorie Země
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |