Konvolut 4 kusů "Wedgwood"
měkká kamenina, smetanová glazura, tištěné motivy, obsahuje: mělký talíř s černým motivem krajiny, průměr 24,5 cm, hluboký talíř se zeleným motivem orientální krajiny, průměr 23,5 cm, desertní talířek s hnědým motivem zátiší s dýní, průměr 20 cm, koflík s miskou s hnědým motivem "Ferrara", vše značeno vtlačenou značkou Wedgwood, 19. století (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Konvolut 4 kusů "Wedgwood"
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |