Dekorativní nástolec
stříbro, trojboká noha tvořená tepanými figurkami okřídlených lvů nesoucích misku z čirého skla, kruhový tvar, bohatě probrušováno a pestře lazurováno, pravděpodobně F. Egermann, Nový Bor, německý 12 lotový punc, v. btto 1.071,30 g, výška 18 cm, první pol. 19. století, poškozeno, opravováno, sklo lepené, osvědčení punc. úřadu (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Dekorativní nástolec
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |