Svatý Jan Nepomucký
dřevo, řezané, pestře polychromované, Čechy, 1. pol. 19. století, výška 43,5 cm, lehce poškozeno (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Svatý Jan Nepomucký
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |