Pár letících andělů
dřevo, řezané, zlacené, střední Evropa, 19. století, výška cca 38 cm, lehce poškozeno - prsty (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Pár letících andělů
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |