Ignác Günther (Altmannstein 1725 - 1775 Mnichov) - okruh
Svatý Jan Nepomucký, dřevo, řezané, pestře polychromované a zlacené, Německo, 2. pol. 18. století, výška 65 cm, lehce poškozený podstavec, prsty na ruce (Zí)
Návrh na kulturní památku
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |