Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Dívka v klobouku, signováno vlevo dole M. Tichý, tuš a akvarel/papír, 58,5 x 40,5 cm, sklo, rám (Šm) Provenience: pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |