Čís. položky 317

Srncová Emma (Praha 1942)

Potřebuji přítele!, signováno a datováno vpravo dole tužkou Emma Srncová 1983, vlevo dole číslováno a popsáno 5/45 "Potřebuji přítele!", barevná litografie/papír, 43 x 32 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Srncová Emma (Praha 1942)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017