Zrzavý Jan (Vadín 1890 - 1977 Praha)
Benátky, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, vlevo dole číslováno tužkou 94/200, barevná litografie/papír, 11 x 17 cm, pasparta, sklo (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |