Preissig Vojtěch (Světec u Teplic 1873 - 1944 Dachau)
Sedm havranů, signováno vlevo dole tužkou Vojt. Preissig, barevný lept/papír, 49,5 x 37 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 220.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |