Schneiderka Alois (Valašské Meziříčí 1896 - 1958 Velké Karlovice)
Čarták, signováno vpravo dole Al. Schneiderka, na zadní straně popsáno a signováno autorem Čarták, pastel 1949, Al. Schneiderka, pastel/papír, 34 x 46 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |