Filla Emil (Chropyně 1882 - 1953 Praha)
Zátiší s květinami a plody, signováno vpravo dole tužkolu Emil Filla, signováno a datováno ve štočku Emil Filla 35., lept a akvatinta/papír, 12 x 18 cm, pasparta, sklo (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |