Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Lev Bobby, signováno a datováno vpravo dole tužkou Tichý 39, suchá jehla/papír, 14 x 21,5 cm, pasparta, sklo (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |