Zeyer Angelo (Praha 1878 - 1945 Praha)
Chrám sv. Mikuláše z Karmelitské ulice, signováno vlevo dole Angelo Zeyer, akvarel/papír, 95 x 67 cm, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |