Boettinger Hugo (Plzeň 1880 - 1939 Praha)
Studie dívčího aktu, nesignováno, datováno 27. XII. 1921, tužka/papír, 20 x 34,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |