Stepanov Alexei (1858 - 1923)
Jízda na saních, signováno vpravo dole azbukou A. Stepanov, tempera/karton, 42,5 x 61 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
Děkujeme Dr. Olze Sugrobove-Roth za odbornou pomoc při katalogizaci díla
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Stepanov Alexei (1858 - 1923)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |