Matulka Jan (Vlachovo Březí 1890 - 1972 New York)
Indiáni, nesignováno, linoryt/papír, 32 x 20,5 cm, poškozeno (Šm)
Provenience:
Waldesova obrazárna, inv. č. W 778, Národní galerie v Praze, inv. č. R 9653, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka, Praha
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |