Rélink Karel (Praha 1880 - 1945 Křivoklát)
Stojící dívčí akt, signováno, popsáno a datováno vpravo dole K. Rélink Paris 07, tuš/papír, 40 x 19,5 cm, pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |