Čís. položky 220

Konvolut 5 grafických listů

Konvolut 5 grafických listů; Mahomet´s Paradies, značeno vlevo dole ve štočku W. Frenzel, litografie/papír, 36,5 x 52,5 cm, zahnědlý papír, lehce poškozeno;
L´improvisateur Napolitan, ryl Gautier, předloha Leopold Robert, akvatinta/papír, 35 x 52,5 cm, poškozené okraje;
L´enlevement de Dejanire, předloha Quido Reni, litografie/papír, 46 x 36,5 cm, na okrajích skvrny;
Der Kunstverien in München seinen Mitgliedern für das Jahr 1866, ryl Hanfstaegl, předloha Johann Geyer, litografie/papír, 43 x 56 cm, poškozené okraje;
Das Mädchen von Saragossa, ryl Mayer, mezzotinta/papír, 37 x 53,5 cm, na papíře skvrny (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Konvolut 5 grafických listů

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017