Pravděpodobně český malíř kolem 1900
Kameny u vody, nesignováno, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 30 x 23 cm, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |