Rawle Samuel (1771 - 1860)
Panorama Říma, značeno ve štočku S. Rawle sculpt., akvatinta/papír, 38,5 x 362 cm (složeno ze čtyř slepených listů), poškozené původní desky (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 140.000,-
Rawle Samuel (1771 - 1860)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |