Středoevropský malíř kolem 1850
Portrét dámy v růžových šatech, signováno vpravo dole Weiss a nečitelně datováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 55 x 44 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 11.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |