Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Alpská krajina s vodním mlýnem, nesignováno, olej/plátno, 55 x 69 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |