Pravděpodobně český malíř kolem 1750
Sv. Petr, nesignováno, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 100,5 x 77 cm, poškozená malba, sklo, rám (Šm) Návrh na kulturní památku
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |