Courtois Jacques - následovník (1621-1676)
Bitevní scéna, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 45 x 91,5 cm, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |