Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Putti na obláčku, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 46,5 x 82,5 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |