Komárek Vladimír (Hořensko u Semil 1928 - 2002 Semily)
Bez názvu, signováno a datováno dole uprostřed tužkou V. Komárek 96, olej/plátno, 75 x 55 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |