Rittstein Michael (Praha 1949)
Pohoří, signováno a datováno vpravo dole M. Rittstein 92-93, olej a dřevo/sololit, 45 x 55 cm, lišta (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |