Rittstein Michael (Praha 1949)
Dva krajíce, signováno a datováno vpravo dole M. Rittstein 92-3, olej/plátno, 62 x 44 cm, lišta (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |