Liesler Josef (Vidolice 1912 - 2005 Praha)
Don Quijote, signováno a datováno vlevo dole Liesler 40, olej/překližka, 39,5 x 34 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |