Bernkopfová- Hladíková Jana (Vlašim 1890)
Dvě dívky, signováno a datováno vpravo nahoře Hladíková - Bernkopfová 1928, olej/plátno, 65,5 x 91,5 cm, poškozená malba a rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |