Zahel Adolf (Praha 1888 - 1958 Praha)
Krajina u Szegedinu, signováno a datováno vpravo dole Ad. a. Zahel 1919, olej/plátno, 70,5 x 70,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
Vystaveno:
Adolf A. Zahel, Krasoumná jednota, Praha 1921, č. k. 26 Adolf A. Zahel, Soubor malířského díla z let 1910 - 1940, Obecní dům, Praha 1940, č. k. 131
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |