Hudeček František (Němčice u Holešova 1909 - 1990 Praha)
Interiér mlýna, signováno vlevo dole Fr. Hudeček 42, olej/karton, 32,5 x 42 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |